По-русски
Volcano VR2

  Тепловентилятори Volcano
  від компанії VTS EuroHeat (Польща)
ТОВ "СКС" - офіційний дилер в Україні

Телефони відділу продажів:

+38 (098) 817-57-56

+38 (067) 589-60-53

e-mail:   sales@volcano.com.ua
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.

Доставка по всій Україні.


Головна     Прайс-лист     Технічні характеристики     Автоматика AC     Автоматика EC     Монтаж     FAQ

Конструкція і принцип роботи тепловентиляторів Volcano

Принцип роботи

Принцип роботи тепловентиляторів Volcano

Теплоносій, наприклад гаряча вода, віддає тепло через теплообмінник з розширеної поверхнею теплообміну, що забезпечує велику потужність нагріву (Volcano VR Mini – 3-20 кВт, VR Mini 3 – 4-27 кВт, VR1 – 5-30 кВт, VR2 – 8-50 кВт, VR3 – 13-75 кВт, VR4 – 10-90 кВт). Високоефективний осьовий вентилятор (1100-5700 м³/год) всмоктує повітря з приміщення і пропускаючи його через теплообмінник, видуває назад у приміщення.

Тепловентилятор Volcano може працювати в якості промислового кондиціонера з автоматичним регулюванням температури, без вбудованої холодильної установки. Параметри Volcano, працюючого як промисловий кондиціонер, надаються за запитом.

Дестратификатор Volcano VR-D перенаправляє нагріте повітря із зон під покрівлею будинку в зони, розташовані над підлогою. Переміщення теплого повітря вниз призводить до вирівнювання градієнта температур у шарах повітря та сприяє зменшенню витрат на опалення шляхом зниження температури в стельовій зоні й обмеження втрат тепла через покрівлю. Дестратификатори Volcano VR-D і Volcano VR-D Mini найбільш ефективні у сполученні з повітронагрівачами Volcano VR Mini, VR Mini 3, VR1, VR2, VR3 і VR4. Спільна робота цих двох типів пристроїв дозволяє швидко досягти комфортної температури завдяки поліпшенню роботи системи опалення шляхом більш ефективного розподілу теплого повітря.

Конструкція

Конструкція тепловентиляторів Volcano

 1. Водяний нагрівач: максимальні значення параметрів теплоносія для теплообмінника: 130°С (для Volcano VR4 - до 100 °C), 1.6 МПа. Мідно-алюмінієва конструкція теплообмінника складається з мідних патрубків і трубок, а також алюмінієвих ламелей з антикорозійним покриттям. Приєднувальні патрубки (зовнішня різьба 3/4") знаходяться на задній частині корпусу пристрою. Тестування всіх теплообмінників в гелієвих камерах забезпечує 100% підтвердження їх герметичності.
  Модельний ряд обладнання включає однорядний водяний нагрівач у Volcano VR1 (5-30 кВт), дворядний нагрівач у VR Mini (3-20 кВт) та VR2 (8-50 кВт), трирядний - у VR Mini 3 (4-27 кВт) та VR3 (13-75 кВт), чотирирядний - у VR4 (10-90 кВт). Концентрація гліколю в теплоносії може досягати 50%.
  Відповідно до принципу роботи, Volcano VR-D і Volcano VR-D Mini не оснащені нагрівачем. Volcano VR-D у місці розташування теплообмінника обладнаний елементами каркаса.

 2. Осьовий вентилятор: Подача повітря здійснюється осьовим вентилятором, оснащеним захисною сіткою. Відповідний профіль лопаток та якісні підшипники гарантують безшумну та безаварійну роботу обладнання. Велика потужність двигуна дозволяє домогтися високої ефективності при низькому рівні енергоспоживання зі збереженням регулювання повітряного потоку.
  Максимальна робоча температура становить 60°С, напруга живлення становить 230В / 50Гц. Клас захисту двигуна має IP54, клас ізоляції F.

 3. Корпус: складається з заднього корпусу і передньої панелі, виготовлений з високоякісного ABS-пластику з додаванням антіультрафіолетовіх пігментів. Він відрізняється високою механічною міцністю, довговічністю і стійкістю до впливу високих температур, термостійкість до 130°C (для Volcano VR4 - до 100 °C) і впливу вологи. Використовувані полімери забезпечують незмінну естетику, легкість очищення і міцність матеріалу.
  Кольорові бічні накладки дають можливість підбору кольорової гами обладнання до дизайну приміщення.
  Спеціальна конструкція корпусу знижує рівень шуму вентилятора, внаслідок чого обладнання можна використовувати на об'єктах з підвищеними акустичними вимогами.

 4. Напрямні жалюзі: дають можливість направлення струменя теплого повітря в 4 позиціях. Оптимальна дальність і напрямок струменя повітря досягається завдяки спеціальному профілю лопаток.

 5. Монтажна консоль (кронштейн): входить в комплект тепловентилятора. Ергономічна, легка конструкція консолі дозволяє обертати тепловентилятор у горизонтальній площині на кут ±60°, завдяки чому струмінь теплого повітря буде завжди спрямовано туди, де він є необхідним.


© 2024 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)