По-русски
Volcano VR2

  Тепловентилятори Volcano
  від компанії VTS EuroHeat (Польща)
ТОВ "СКС" - офіційний дилер в Україні

Телефони відділу продажів:

+38 (098) 817-57-56

+38 (067) 589-60-53

e-mail:   sales@volcano.com.ua
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.

Доставка по всій Україні.


Головна     Прайс-лист     Технічні характеристики     Автоматика AC     Автоматика EC     Монтаж     FAQ

Водяний тепловентилятор Volcano VR3 проти опалювального радіатора - порівняння вартості та ефективності рішень

Припустимо, що Ви плануєте обігріти невеликий салон продажів, наприклад, автосалон і стикаєтеся з необхідністю вибору оптимального джерела опалення приміщення. Теплоносієм нехай буде гаряча вода з котла, тому Ви розглядаєте варіант опалення за допомогою традиційного радіатора або тепловентілятора Volcano.

Щоб провести ретельне порівняння обох методів опалення приміщення, необхідно врахувати умови і параметри, при яких будуть працювати опалювальні пристрої. Ми припускаємо, що обидва рішення живляться від одного і того ж теплоносія з температурою 70/50°С, в кімнаті з наступною площею:

Обсяг даного об'єкту

Припустимо, що необхідна температура в приміщенні +20°С. Розрахунки з урахуванням тепловтрат показали, що теплова потужність системи опалення приміщення дорівнює 63 кВт.

Розрахунки теплової потужності системи Volcano

Підбираємо тепловінтілятори Volcano VR3, які для досягнення встановлених параметрів роботи повинні володіти загальною тепловою потужністю 70kВт. Для забезпечення необхідної теплової потужності підбираємо традиційні обігрівачі (радіатори) потужністю 2 кВт кожен в кількості 32 штуки.

Кількість пристроїв, необхідних для отримання однієї і тієї ж теплової потужності

Порівняння вартості інвестицій

Вартість двох тепловінтіляторов Volcano VR3 в енергоекономно версії EC в комплекті з автоматикою становить 1 193 €. Вартість придбання 32 штук опалювальних радіаторів з середньої цінової полки, необхідних для опалення даного об'єкту, становить 2 115 €.

Різницю видно також у вартості послуг кваліфікованих монтажників, які виконують підключення системи опалення на об'єкті. Монтаж одного агрегату Volcano становить близько 200 €. Вартість підключення одного опалювального приладу приблизно 25 €. З огляду на підключення всіх необхідних пристроїв, витрати на монтаж двох Volcano VR3 складуть 400 €, а в разі застосування традиційних приладів - 800 €.

І з точки зору вартості придбання обладнання, і з точки зору його монтажу і установки, виграють тепловінтілятори Volcano VR3. Тепер подивимося, як будуть виглядати витрати в процесі експлуатації об'єкта.

Експлуатація системи опалення

Третім суттєвим фактором при порівнянні вартостей двох можливих рішень опалення є вартість експлуатації. Для порівняння прийняті наступні умови роботи устаткування: 3 роки експлуатації, протягом 5 днів в тиждень, опалювальний сезон триває 26 тижнів (півроку).

Виходячи з середньої ціни на електроенергію і ціни на гарячу воду з міської мережі, ми оцінили витрати на експлуатацію протягом встановленого періоду: 772 € - при використанні нагрівачів Volcano і 1832 € - в разі класичних опалювальних радіаторів.

Витрати на експлуатацію обладнання

Ефективність нагрівання

Великий вплив на рівень експлуатаційних витрат дає час, необхідній при двох рішеннях для підвищення температури в центрі приміщення на 5°С. Це впліває як на вартість опалення, так и на комфорт користувачів, яким в пріміщенні з радіатором на підвищення температури придется чекати не менше 100 хвилин (повільне вірівнювання температури), а в разі тепловінтіляторов Volcano - менше 40 хвилин за рахунок активного перемішування обсягів повітря.

Загальна вартість

Знаючи початкові витрати, витрати на монтаж та експлуатацію обладнання, ми можемо визначити, якою буде різниця, а отже, економія для користувача, якщо він вибере тепловінтілятори Volcano з двигуном EC. Для порівняння були взяті каталожні ціни обладнання (без урахування знижок), а також загальнодоступні дані, що стосуються цін електроенергії та енергії централізованого теплопостачання в Європі (без урахування індивідуальних договорів з постачальниками).

Загальні витрати, пов'язані з придбанням і експлуатацією пристроїв

Інші аспекти, що заслуговують на увагу

Крім фінансових переваг, варто звернути увагу на інші аспекти, такі як естетика, раціональне використання простору або додаткові функції пристроїв.

В даному об'єкті радіатори потрібно буде встановити з інтервалом в 3 метри. Вони займуть приміщення і значно обмежать можливості з облаштування інтер'єру. Ми не можемо встановити їх великими групами в одному місці, тому що опалення буде неефективним. Наші Volcano монтуються під стелею, завдяки цьому вони не займають цінної площі підлоги або стін, що дає велику свободу в облаштуванні приміщення. Важливо, що застосування Volcano на відміну від традиційних опалювальних радіаторів забезпечує активне переміщення і циркуляцію повітря, що сприяє рівномірному розподілу температури в об'ємі об'єкта. Більш того, тепловентилятори Volcano можна використовувати влітку для додання прохолодності за рахунок руху повітря і для охолодження приміщення.

Час, необхідний для підвищення температури в центрі приміщення


© 2024 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)